Фітнес та спорт

10 способів наповнитися жіночою енергією

У будь-якої жінки є дивна властивість: накопичувати жіночу енергію і заряджати їй своїх близьких і оточуючих. Тому жіноча обов’язок – підтримувати себе в ресурсному стані і вчасно поповнювати енергетичні запаси. За це вам будуть вдячні всі члени сім’ї, а ваш дім буде наповнений радістю та спокоєм.

Якщо ви часто відчуваєте себе знесиленою, тоді саме час подумати про причини, витягають з вас енергію. Адже якщо у вас в машині загорілася червона лампочка, ви кинете всі справи і поїдете в сервісний центр найближчим часом, щоб усунути несправність. Так давайте розберемося, в яких місцях можуть бути «пробоїни», куди зливається жіноча енергія?

1. Руйнуючі відносини. Найчастіше, це відносини з чоловіком, батьками, заздрісними подругами і т. д. Тому почніть працювати над стосунками з близькими. Для початку відпустіть старі образи і проживіть всі негативні емоції (щоб дізнатися, як це зробити, можна почитати мою статтю про образи). Якщо, приміром, це ваш начальник, то, варто проаналізувати й змінити стратегію поведінки, а, може бути, і роботу. Захистите себе від небажаного спілкування, в якому присутні плітки, інтриги, засудження або образи інших людей (навіть якщо ви є лише пасивним слухачем).

2. Живіть у злагоді зі своєю жіночою природою. Жінці не варто докладати величезні зусилля, щоб добитися кар’єрних висот, матеріальних благ, високого соціального статусу. Інакше ви будете наповнені жорсткої чоловічою енергією, у вас з’явиться звичка досягати бажаного від оточуючих з допомогою тиску і вимог, йти до своєї мети напролом. Але сила справжньої жінки полягає в її слабкості, гнучкості, вміння знайти правильний підхід до кожного, надихнути, передусім, свого чоловіка на підкорення будь-яких висот.

3. Використання у своїй промові грубі і лайливих слів, відсутність цнотливості, гординя, злість і жадоба ведуть до втрати жіночої енергії. Розвивайте в собі справжні жіночі якості, як терпіння, доброту, ніжність і т. д.

Тепер пропоную поговорити про джерела накопичення жіночої енергії:

1. Духовна практика (молитва, медитація тощо).

2. Усвідомлене проживання емоцій. Навчитися помічати і проявляти свої почуття – це необхідний навик для будь-якої жінки, інакше, які накопичилися всередині емоції можуть призвести до перенапруження і нервового зриву. Тут можна навести приклад про що стояла на плиті каструлю з киплячою водою, яку закрили кришкою. Тому не забувайте «випускати пар», для цього виберіть безпечний для оточуючих спосіб. Знайдіть можливість поділитися своїми переживаннями з чоловіком, подругою, мамою, в залежності від ситуації. Якщо поруч немає близьких, сходіть до священика або психолога. Саме спілкування допоможе вам не тільки виговоритися, але і чітко сформулювати проблему, а погляд інших людей покаже альтернативні варіанти її вирішення. Однак проживати потрібно не тільки негативні емоції, але і позитивні в тому числі. Дозвольте собі радіти, захоплюватися, проявляти любов і турботу, робити компліменти і т. д.

3. Підживлення в жіночій атмосфері. Будь-яка жінка потребує регулярних розмовах з подругами або однодумницями у довірчій обстановці, де її вислухають без критичних зауважень і засудження, підтримають і наситять жіночою енергією.

У важких життєвих ситуаціях зверніться за мудрою порадою і допомогою до старших – мамі, бабусі, тітки і т. д.

4. Спілкування з природою, прогулянки на свіжому повітрі. Для підтримки місячної жіночої енергії дуже сприятливо позначається взаємодія з водою. При цьому достатньо йти (або бігти підтюпцем, що ще краще) вздовж берега ставу, річки, моря, дивлячись на воду. Спокій і рівновагу додасть вам прогулянка по лісі. Можна притулитися і зарядитися енергією від дерева (стовбур має бути досить товстим), але для початку важливо визначити досвідченим шляхом, який вид дерев підходить саме вам. Якщо після 10-15 хвилин ви відчуєте слабкість і запаморочення, отже, це не ваше дерево, і потрібно спробувати інший різновид.

5. Спорт і підтримання фізичної форми. Якщо для чоловіка важливий кінцевий результат, то для жінки – сам процес, тому підберіть для себе те, що вам подобається. Це може бути пілатес, йога, танці, плавання, біг і т. д. Якщо вам важко почати щось поодинці, знайдіть подругу або знайому, яка складе вам компанію, підтримуйте і надихайте один одного.

6. Хобі та творчість. Виділіть хоча б 30 хвилин в день для улюбленої справи. Нехай це буде рукоділля, спів, читання, приготування нових страв або щось ще, умова тільки одне – це має доставляти вам задоволення. Не зайвим буде згадати і про маленьких радощів, якими ви можете побалувати себе і підняти настрій – наприклад, ванна з піною, розслаблююча музика, шматочок шоколадки або торта, доповніть цей список тим, що подобається саме вам.

7. Місця сили, подорожі, паломництва і т. д., де ви можете зарядитися енергією і розширити свій кругозір.

8. Правильна одяг. Носіть спідниці і сукні частіше, ніж штани. Якщо такої можливості немає, то носіть їх хоча б удома або на природі. У теплу пору року прекрасною «підзарядкою» жіночої енергії буде ходіння босоніж по траві або землі у довгій спідниці. Важлива деталь: спідниця або плаття не повинні бути «в обтяжку», а мати форму дзвона, що допомагає накопичувати енергію, покращує гормональні функції і попереджає жіночі хвороби.

Уникайте носити в громадських місцях надміру відкриту і зухвалий одяг. Безумовно, ви досягнете уваги оточуючих, але віддасте свою енергію і повернетеся додому знеструмленою.

9. Підтримання чистоти, створення затишку в домі. Наприклад, прийняття душу допоможе вам зняти напругу після активного дня, а миття посуду чудово очищає свідомість жінки. При цьому особливо важливим буде не те, скільки справ ви переробите, а ваш настрій і стан любові, гармонії і смирення.

Щоб вам було комфортно у вашому будинку (квартирі, кімнаті), додайте ваші улюблені картини,

10. Самий швидкий і легкий спосіб підняти жінці настрій – вирушити на шопінг, в салон краси або спа. Причому зовсім не обов’язково витрачати велику суму грошей, головне, це відчути себе красивою і натхненною.