Саморозвиток

Топ простих, але дуже корисних звичок для життя

Чи дотримуєтеся ви на даний момент якого-небудь пункту з нашого списку? Перевірте себе! Якщо ж ні, то ми вас запевняємо, що що-небудь вас так зачепить і покращить ваше життя.

1. Читати. Якщо ви не читаєте, то ви в своїх починаннях навряд чи просунетеся, оскільки постійно будете стикатися з браком і знань, і досвіду. Читайте не менше 30 хвилин в день – це не багато, але достатньо.

2. Хоча б 30 хвилин, перед сном, проведіть без телефону. Замість цього краще, повертаючись до першого пункту – почитайте, погуляйте, пограйте зі своїми дітьми, помедитуйте або поспілкуйтеся зі своєю родиною – що завгодно, тільки не телефон.

3. Приділяйте увагу своєму зовнішньому вигляду. Гладьте свій одяг, розчісуйте волосся, обрізайте нігті, а також звертайте увагу на свою поставу. Ви навіть не уявляєте, наскільки сильно це позначиться на вашому самопочутті – з’явиться більше енергії, як і впевненості в собі.

Організуйте своє життя. 4. Підтримуйте свою кімнату в чистоті, зберігайте все на своїх місцях – так, як вам буде зручніше, головне, щоб ви знали, де і що знаходиться. Підтримуйте чистоту на столі, як на кухонному, так і на робочому. Записуйте дати своїх зустрічей і занять – можете скористатися “напоминалкой” у своєму телефоні, і, плануючи щось другорядної важливості відштовхуйтеся від основних завдань. Ви не повірите, наскільки сильно це змусить вас почувати себе господарем життя.

5. Перестаньте дивитися в телефон під час прогулянки. Озирніться навколо, спостерігайте за людьми, спостерігайте за об’єктами / будівлями навколо.

6. Постійно кидайте виклик самому собі – створюйте нові випробування. Вирішуйте головоломки, вивчайте новий мову, навчитеся писати лівою рукою (якщо ви правша, зрозуміло) і багато іншого. Рух – це життя, а життя – розвиток.

7. Перестаньте брехати і скаржитися. Невдахи кажуть про людей, а більш успішні воліють говорити про проблеми, в той час як віщуни говорять про ідеї. Подумайте над цим.

8. Дослідження чого-то нового. Змушуйте себе виходити із зони вашого комфорту – зрозуміло, не заходячи в якісь асоціальні рамки, а просто, наприклад, замість якогось вам приївся завдання займіться чим-небудь іншим, чимось новим.

9. Записуйте. Будь-яка ідея, річ, предмет, яка приходить вам у голову і вам здалося це цікавим – негайно запишіть для себе, щоб не забути. Будь-які нові знання, якісь набуті навички – все це записуйте. І для того, щоб добре розуміти предмет того, про що ви пишете – спробуйте пояснити це собі так, ніби ви п’ятирічна дитина.

10. Навчіться публічних виступів. Це самий корисний соціальний навик, який тільки можна в собі розвинути. Ви можете думати, що ось, виступати – не для мене, можливо ви вважаєте, що ви не харизматичні, сором’язливі і вважаєте себе нецікавим, але я вас запевняю – це не так. Рано чи пізно, навик спілкування з великою кількістю людей, нехай навіть це буде, наприклад, яка-небудь конференція або презентація по роботі, послужить вам ключем до нової двері у вашому житті.